ताजा खबर

होटल सांग्रिलाले ल्यायो ‘दशैं भोज’ प्याकेज

प्रकाशित मिति: October 5, 2016

loading...


१९ असोज, काठमाडौं । नेपालीहरुको महान चाड विजया दशमीको अवसर पारेर पाँचतारे होटल सांग्रिलाले ‘दशैं भोज’ प्याकेज ल्याएको छ । असोजको २३ देखि २६ गते (अष्टमी नवमी, दशमी र एकादशी) गरी चार दिनसम्म चल्ने प्याकेजमा मौलिक नेपाली खाना खुवाइने भएको छ ।

राजधानीबासी तथा दशैंमा घर जान नपाउनेहरुलाई लक्षित गर्दै ल्याइएको लन्च तथा डिनर प्याकेज हो । ‘दशैं भोज’ प्याकेज सस्तो र सुलभदरमा उपलब्ध गराउन लागिएको छ । स्वदेशी विदेशी दुबै ग्राहकलाई एउटै मूल्य तोकिएको होटलका एक्जिक्युटिभ सेफ महेशराज ढकालले जानकारी दिए ।

राजधानीबासी तथा दशैंमा घर जान नपाउनेहरुलाई लक्षित गर्दै ल्याइएको लन्च तथा डिनर प्याकेज हो । ‘दशैं भोज’ प्याकेज सस्तो र सुलभदरमा उपलब्ध गराउन लागिएको छ । स्वदेशी विदेशी दुबै ग्राहकलाई एउटै मूल्य तोकिएको होटलका एक्जिक्युटिभ सेफ महेशराज ढकालले जानकारी दिए ।

मुख्य खानातर्फ भेजका लागि ११ सय र नन भजका लागि १४०० सय रुपैयाँ प्रतिव्यक्ति शुल्क तोकिएको छ । मुख्य मेनुमा कालो खशीको लेदोबेदो (ग्रेभी), मिक्स तरकारी, गोबी केराउको तरकारी, झानेको साग, आलु तारेको, जिम्बुले झानेको कालो मासको दाल, नौनी घ्यू हालेको भात र फापरको रोटी उपलब्ध हुनेछ । यसैगरी साँधेको फलफूल पनि उपलब्ध गराउने होटलले जनाएको छ । दशैं विशेष चिजको केक पनि प्याकेजमा छ ।

Loading...

loading...


सम्बन्धित शीर्षकहरु

समाचार

करेन्ट लागेर एक युवतीको मृत्यु

बाग्लुङ, माघ ४ । बाग्लुङको रायडाडाँमा करेन्ट लागेर एक युवतीको ज्यान गएको छ......

ममताको उपचारका लागि १० लाख ३५ हजार रुपैयाँ सहयोग

काठमाडौं, माघ ४ । स्वर्गीय पत्रकार कर्ण बोहराकी पत्नी ममतालाई धनगढीका......

नेपाल-चीन थिंक ट्यांकसम्वन्धी सम्मेलन आजबाट सुरु हुँदै

काठमाण्डौँ, माघ ४ । नेपाल-चीन थिंक ट्यांकसम्वन्धी सम्मेलन आजबाट......

साढे ८ किलो चरेशसहित एक जना पक्राउ

काठमाण्डौँ, माघ ४ । प्रहरीले साढे ८ किलो चरेशसहित एक जनालाई थानकोट......

धादिङमा बस दुर्घटना : दुई जनाको मृत्यु

काठमाडौं, माघ ४ । धादिङको खाल्टे–५ पतेनीमा बस दुर्घटना हुँदा गम्भीर घाइते......

Open

loading...

© २०७3 सर्वाधिकार सुरक्षित सुदुर पश्चिम खबर, Design By: www.ekumar.com.np