कैलाली निर्वाचन क्षेत्र नं–३ मा नागरिक उन्मुक्ति पार्टीले सुरुवाती अग्रता कायमै

कैलाली निर्वाचन क्षेत्र नं–३ मा नागरिक उन्मुक्ति पार्टीले आफ्नो सुरु देखिको अग्रता कायम राखेको छ । मंगलबार बिहान ६ बजेको मतपरिणाम अनुसार नागरिक उन्मुक्ति पार्टीका प्रतिनिधि सभा सदस्य उम्मेदवार गंगा चौधरीले आफ्नो अग्रता कायमै राखेका हुन् । निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयले सार्वजनिक गरेको मत परिणाम अनुसार ३६ हजार १६६ मत गणना हुँदा गंगा चौधरीले १२ हजार ६८ मतका साथ शीर्ष स्थानमा छन् ।

 

उनलाई वाम लोकतान्त्रिक गठबन्धनका तर्फबाट नेकपा माओवादी केन्द्रका उम्मेदवार कृष्णकुमार चौधरीले पछ्याइरहेका छन् । उनी १० हजार १६४ मत प्राप्त गरेका छन् । नेकपा एमालेका उम्मेदवार गौरीशंकर चौधरी ६ हजार ६८८ मतका साथ तेस्रो स्थानमा छन् ।

May be an image of text that says 'कूल सदर मत: ३९,२९४ निर्वाचन चिन्ह क्र.सं. उम्मेदवारको नाम कूल बदर मत २,७५२ राजनीतिक दल/स्वतन्त्र सूर्य प्राप्त गरेको जम्मा मत कैफियत गौरी शंकर चौधरी गोलाकारभित्र हूँसिया हथौडा हलो ३ कृष्ण कुमार चौधरी ६,९२९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ૪ विरेन्द्र बहादूर बम मादल ११.१६२ ५ गंगा देवी पौडेल पिधँ भएको सादा ढकिया हूसिया ५,९६१ नेपाल मजदूर किसान पार्टी गंगा राम चौघरी ११९ तारा नागरिक उन्मुक्ति पार्टी परक बहादूर रावल १३,८५८ क्रस खुकुरी ८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी) स्वतन्व नवीन कुमार बोहरा डोजर ६३९ अश्रीदेव रमेश आचार्य ३५९ स्वतन्त'

Loading...