धनगढीमा ग्रेडरको ठक्करबाट १४ बर्षीया बालिकाको मृत्यु

धनगढीः धनगढी ५ हसनपुरमा ग्रेडरले कुल्चिदा एक बालीकाको मृत्यु भएको छ। धनगढी उपमहानगरपालिका–५ स्थित हसनपुर(पिपल चौतारा सडकखण्डमा बिहीबार बिहान १०: २०  बजेको समयमा कालिका कन्ट्रक्सनको ना १ क ९७५ नम्बरको ग्रेडरले ठक्कर दिएर कुल्चिदा १५ वर्षीया चेतना साउदको मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ। जिल्ला प्रहरी कार्यालय कैलालीका प्रवक्ता प्रहरी नायब उपरीक्षक (डीएसपी) वेदप्रकाश जोशीले पञ्चोदय माध्यमिक विद्यालय हसनपुरमा ८ कक्षामा अध्ययनरत बालिका साउदको घटनास्थलमै मृत्यु भएको जानकारी दिए ।

उनले बालिका साइकलमा स्कुल जादै गर्दा सडकको लेवल मिलाउदै गरेको अवस्थामा ब्याक गर्ने क्रममा ग्रेडरले ठक्कर दिएको थियो। ग्रेडर चालक चितवन भरतपुर महानगरपालिका २८ का २७ बर्षीय विमल कुमाललाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ। मृतक साउँद पञ्चोदय माध्यमिक बिद्यालयमा कक्षा ८ मा अध्यानरत छात्रा थिइन्। अहिले उनको शव घट्नास्थममा नै रहेको जानकारी दिए । भने घटनास्थलमा आफन्तद्धारा ढुङ्गामुडा भैरहेको बताइएको छ । घटना स्थलमा प्रहरी टोली खटाइएको छ ।

Loading...