भारतको चर्चित सो कौन बनेगाा करोड पतिमाअमिताभ बच्चनलाई टिस्यु पेपरकै १ सय करोड दिने प्रस्ताव राखेपछि

शार्कहरू चाँडै नै तपाईंको टिभी स्क्रिनमा फर्किनेछन्। शार्क ट्याङ्क भारत २ जनवरी २०२३ देखि फिर्ता हुनेछ। शो हेर्न उत्साहित फ्यानहरूले कौन बनेगा करोडपतिको स्टेजमा ठूलो ट्रीट पाउनेछन्। ज्ञानको मञ्च क्विजको फाइनल हप्तामा, व्यापार जगतका ठूला शार्कहरूले क्विज शोको महिमा बढाउनेछन्। अमिताभको शो रमाइलो र धमालले भरिपूर्ण हुनेछ। तर यो के हो ?

 

यहाँ अमिताभले आफ्नै व्यवसायको आइडिया राखे। अमिताभ बच्चनले देशका शीर्ष शार्कहरूका अगाडि एबी टिस्युको व्यवसायिक विचार प्रस्तुत गरेका थिए। अमिताभले यस उत्पादनको विशेषता बताउन हिचकिचाउँदैनन्। सबैभन्दा रमाइलो कुरा के हो भने अमिताभ बच्चनले शार्कबाट राम्रो सम्झौता पाए । शार्कलाई बिग बीको यो आइडिया मन पर्यो र मेगास्टारको अगाडि १०० करोडको डिल राखे ।

 

यसबाट उत्साहित अमिताभ बच्चनले तुरुन्तै शार्कसँग साइनिङ अमाउन्ट मागे । शताब्दीका महानायकको यो पक्ष देखेर शार्कहरू धेरै हाँसे। प्रोमोमा आफ्नो बिजनेस आइडिया पिच गर्दै अमिताभ बच्चन भन्छन्– हामीले विशेष महिलाका लागि एबी टिस्यु ल्याएका छौं। यस उत्पादनको पहिलो चरणको परीक्षण पनि भइसकेको छ।

 

त्यसोभए तपाईले हाम्रो यो उत्पादनमा लगानी गर्न सक्नुहुन्छ कि हुन्नरु बिग बीको व्यापार प्रस्तावको जवाफ दिँदै अनुपम मित्तल भन्छन्( यदि तपाईको नाममा एबी टिस्यु बजारमा बेचिन्छ भने, हामी निश्चित रूपमा १०० करोड लगानी गर्नेछौं। यसपछि अमिताभले एउटा सानो अपील गर्छन् । भन्छन्- सर, यो सानो कुरा हो, अब १०० करोडमा २५५ साइनिङ अमाउन्ट पाउनुहुन्छ ?

 

केबीसीको यो प्रोमो फ्यानमाझ भाइरल भइरहेको छ । फ्यानहरूले यसलाई उत्कृष्ट भनेका छन्। प्रोमो हेरेपछि, फ्यानहरू एपिसोड अन एयरको लागि पर्खिरहेका छन्। टिभीमा लोकप्रिय शो शार्क ट्याङ्क इन्डियाको पुनरागमनबाट फ्यानहरू निकै खुसी छन् । यस पटक अश्नीर ग्रोवर शोको हिस्सा छैनन्। शार्क ट्याङ्कको पछिल्लो सिजन सुपर डुपर हिट भयो ।

 

यसको कमब्याकमा फ्यानहरु खुसी छन् तर केबीसी अफ एयर भएको कारण दुखी पनि छन् । कौन बनेगा करोडपतिको यो १४ औं सिजन चलिरहेको छ । हरेक पटक जस्तै यस पटक पनि अमिताभको शो फ्यानहरुको मन परेको थियो । अब कुन बनेगा करोडपति १५ को पर्खाइ छ ।

Loading...