टिकटकमा भाईरल ‘मिस पबि’ले सागर ढकाललाई छोडेर यि युवासँग जोडी बाँधिन् । सबैले जोडी रुचाए, एकदिनमै जोडी भाईरल भयो (भिडियो हेर्नुस)

टिकटक पछिल्लो समय युवा पुस्ताले निकै रुचाएको एप्स हो । टिकटक बनाउनको लागि धेरै मिहेनत र खर्च गर्ने गरेका छन् । ३ मिनेट’सम्मकोे भिडियो बनाउन मिल्ने यो एप्स टिक’टकमा युवामात्र नभई बच्चा र वृद्धमा पनि उतिनै लोकप्रीय छ । टिक’टकमा गरेको अभिनय’बाट धेरै व्यक्ति चर्चित’समेत भएका छन् ।डडेल्धु’राको अमरगढी नगरपालिका ८ लटौलीकी २२ बर्षिया पबित्रा साँकी टिकटक नाम ‘मिस पबि’ले अहिले टिक’टकमा भा’इरल बनेकी छन् । एक बर्षअघि उनको टिकटक प्रोफा’इलमा केही हजार फलोअर मात्रै थिए । उनी डडेल्धुरी भाषामा बोलेका भिडियो अपलोड गर्थिन् । तर उनले बोलेको ड’डेल्धुरी भाषाको टिकटक भिडियोले टिकटकमा धेरैले मन पराउन थाले । ‘गित, डान्स भन्दा’पनी म डडेल्धु’राको भाषामा बोलेका भिडियो टिक’टकमा धेरैले मन पराएको छ ।

डडेल्धुरी भाषामा बो’लेका भिडियोले म भाइरल भएकी हुँ । टिकटकमा भा’इरल भएपछि म्युजिक भिडियो र बिज्ञा’पनका लागि अफर आउन्छन्, म्युजिक भिडियो र बिज्ञाप’नमा अभिनय गरेकी छु ।’ उनले भनिन्, अहिले उनले टिकटक एकाउन्ट’मा ५ लाख ५७ हजार सात सय बढी फ्लोर्स छन् भने साढे १६ मिलियन बढीले टिकटक भिडियोमा लाइक गरेका छन् । टिक टकमा भाइरल भएपछि उन लाई म्युजिक भिडियोमा अभि’नय गर्ने अफर आउने गरेको छ ।
अहिले’सम्म उनले ८ वटा म्युजिक भिडियोमा अभिनय गरि सकेकी छन् । केही म्युजिक भिडियोमा अभिनय गर्ने तयारी गरेकी छन् । यस्तै व्या”‘पार प्रवर्द्धनका लागी स्थानीय व्यापारीले अफर गर्ने गरेको टिकटक स्टार पबित्रा साँकीले बताइन् ।डडे’ल्धुराको अमरगढी नगर’पालिका ८ लटौलीकी २२ बर्षिया पबित्रा साँकी टिकटक नाम ‘मिस पबि’ले अहिले टिकटकमा भाइरल बनेकी छन् । यसैबिच मिस पबि र यि युवाको जोडीलाई सबैले रुचाएका छन् । त्यससँगै यि दुई मिडियामा आएका छन् । भिडियो हेर्नुस

Loading...