कराते टोली भारत जादै

काठमाण्डौः नेपाल क्योकुसिन कराते संघ आइ के ए नेपाल बाट भारत को सिल्लिगुडि दार्जिलिङ वेस्ट बङालमा हुन गइरहेको FIRST SOUTH ASIA OPEN SHIDOKAN INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP 2022 tunament मा सहभागी हुन मङलबार 5 सदस्यसिय कराते टोलि भारत जाने भएको छ ।

आगामी डिसेम्बेर २६ देखी जनवरी १ सम्म हुने प्रतियोगितामा संघ को प्रतिनिधित्व गरि संघका अध्यक्ष टीका श्रेष्ठ थिङ्ग प्रशिक्षकमा आइ के ए सचिव समेत रहेका मनिस कार्की र ब्यबस्थापकमा संघका वरिष्ठ सल्लाहकार भिमसेन आचार्य र खेलाडीमा बिजय राई र अनमोल माझी रहेका छन ।

छिमेकी मुकुक भारत जाने कराते टोलिलाई नेपाल क्योकुशिन कराते आइ के ए का ब्रान्च चिफ शिहान प्रेम बहादुर लामा बरिस्ठ उपाध्यक्ष लाल बहादुर चन्द माहासचिव राज कुमार श्रेष्ठ कोषाध्यक्ष रेबती श्रेष्ठ सह सह- कोषाध्यक्ष भुबन बहादुर तामाङले नेपाल क्योकुसिन कराते संघ आइ के ए केन्द्रिय दोजो मा एक कार्यक्रमका बिच बिदाई गरेको नेपाल क्योकुसिन कराते संघ आइ के ए का बरिस्ठ उपाध्यक्ष लाल बहादुर चन्दले जानकारी दिएका छन

Loading...