वलिउड सुपरस्टार सलमाण खानको ५७ औ जन्म दिनमा शाहरुख खान हिरोशैलीमा पुगेपछि …

बलिउडका ‘दबंग’ नायक सलमान खानले आज आफ्नो जन्मदिन मनाइरहेका छन् । सलमान ५७ वर्षका भएका छन् । सलमानले आफ्नो जन्मदिनको विशेष अवसरमा आफ्नो परिवार र साथीहरूका लागि भव्य पार्टी आयोजना गरेका थिए । अभिनेताको जन्मदिनको पार्टीमा धेरै बी(टाउन सेलिब्रेटीहरू उपस्थित थिए।

 

सलमानको बर्थडे पार्टीमा पुगेर शाहरुख खानले पनि दबंग खानलाई चकित पारेका छन् । सलमान खानले हरेक वर्ष आफ्नो जन्मदिन भव्य रुपमा मनाउने गर्छन् । यसपटक पनि उनले आफ्नो जन्मदिनमा भव्य पार्टी गरेका छन् । सलमानले आफ्नो जन्मदिन पनि मिडियासँग मनाएका छन् ।

 

यस अवसरमा उनले पापाराजीलाई पूर्ण स्वैगमा पोज दिए र उनीहरूसँग केक पनि काटे। यसका साथै सलमानले आफ्नो जन्मदिनमा फ्यानहरुको माया र शुभकामनाका लागि धन्यवाद पनि दिएका छन् । सलमान खानले आफ्नो जन्मदिनको पार्टीमा भव्य प्रवेश गरेका थिए । उनी कालो लुकमा दबंग शैलीमा पार्टीमा पुगेका थिए । सलमानले पापाराजीलाई धेरै पोज पनि दिए ।

 

सलमानको स्टाइल र किलर एटिट्यूड देखेर फ्यानहरु उनको पागल बनेका थिए । सलमानको बर्थडे पार्टीको भिडियो सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भइरहेको छ । सलमान खानको जन्मदिन विशेष बनाउन शाहरुख खान पनि पार्टीमा पुगेका थिए । शाहरुख पार्टीमा अलि ढिलो पुगेपनि आफ्नो धमाकेदार एन्ट्रीले सबैको ध्यान खिचे । शाहरुख खान सलमानको पार्टीमा प्रवेश गरेको भिडियो सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भइरहेको छ ।

Loading...