बलिउड अभिनेता सलमान खानको जन्म दिनमा शुभकामना दिन आएका हजारौं फ्यानहरुलाई प्रहरीको लाठिचार्ज

बलिउड अभिनेता सलमान खानको ठूलो फ्यान फलोइङ छ । उनको फिल्म र उनको डान्स सबै उमेरका मानिसहरुले मन पराउँछन् । किनभने उनका फिल्महरू हरेक विधाका हुन्छन् र डान्स यति सजिलो छ कि जो कोहीले सजिलै नक्कल गर्न सक्छन्। चाहे त्यो बच्चा होस्, जवान होस् वा वृद्ध ।

अहिलेको समयमा सबैजना सलमान खानका फ्यान छन् । तर कहिलेकाहीँ धेरै फ्यान फलोइङ पनि असजिलो बन्न पुग्छ । सलमान खानले आज आफ्नो ५७ औं जन्मदिन मनाइरहेका छन्, त्यसैले जब उनका फ्यानहरू सल्लु मियाँलाई उनको घर ग्यालेक्सी अपार्टमेन्ट अगाडि शुभकामना दिन आएका थिए, त्यो दृश्य देख्न पाइयो ।

सलमान खानको ९सलमान खान ग्यालेक्सी अपार्टमेन्ट० घर अगाडि हजारौं मानिस जम्मा भएका थिए, यति भीड सडकमा एक पाइलासम्म पनि देखिएन । सलमानले आफ्नो जन्मदिनमा आफ्ना फ्यानहरूलाई कसरी दुःख दिन सक्छन् ? जब सलमान आफ्नो घरको बालकनीमा पुगे, भीड नियन्त्रण बाहिर गयो । यस्तो अवस्थामा त्यहाँ उपस्थित प्रहरीले भीडलाई नियन्त्रण गर्न लाठीचार्ज गर्नुपरेको थियो ।

सलमान खानलाई जन्मदिनको शुभकामना दिन हजारौं मानिस भेला भएका थिए । ९कबmिबल पजबल० सलमान खानले पनि बालकनीमा पुगेर आफ्ना फ्यानहरुलाई धन्यवाद दिएका थिए । यस्तो अवस्थामा प्रहरीले भीडलाई नियन्त्रण गर्न नसकेपछि प्रहरीले सलमान खानका फ्यानमाथि लाठीचार्ज गरेको थियो ।

Loading...