सोचेझै जिन्दगी रैनछ बोलको गीत गााएर चर्चा कमाएकी गायिका मधु क्षेत्री दोस्रो विहे पछि विवादमा, दलितलाई गाली गरेपछि रोएर मागिन् माफी

सोचेझै जिन्दगी रैनछ बोलको गीत गााएर चर्चामा आएकी गायिका मधु क्षेत्रीले दोस्रो विवाह गरेपछि विवादै विवाद, दलितलाई गाली गरेपछि रोएर मागिन् माफी

काठमाडौँ । सोचेझै जिन्दगी रैनछ बोलको गीत गााएर चर्चामा आएकी गायिका मधु क्षेत्री दोस्रो विवाहपछि मिडियामा आएर आफ्नो जिन्दगी खुशीसाथ बिताएको बताएकी छिन् ।

बिबाहपछि गीत नगाउने उल्लेख गरेकी मधुले आँफुले गीत गाउन चटक्कै छाडेको रहस्य खोल्दै अब आँफु पूर्व गायिका भइसकेको बताइन् । केही समय अघि मात्रै उनले अष्ट्रेलियामा बसोबास गर्ने प्रेमी सुरेश खड्कासँग कोर्ट म्यारिज गरेकी हुन् ।

बेला बेला चर्चा र विबादमा आउने मधुले २ जना बच्चाका बाबुसँग विबाह गरेको रहस्य ऋषी धमलासँगको हालैको एक अन्तरवार्तामा बताएकी छिन् । मधुकी १७ वर्षीया एक छोरी छिन् । मधुले छोरीले १२ कक्षा उत्तिर्ण गरेपछि पतिसँगै अष्ट्रेलिया जाने समेत बताइन् । हेर्नुहोस् पूरा अन्तरवार्ता

Loading...