रबि लामिछाने गृहमन्त्री बनेपछि चर्चित ज्योतिषको यस्तो अचम्मैको भबिस्यवाणी, बुढा नेता कसैलाई नछाड्ने बालेनलाइ साथ् नदिने हेर्नुस

काठमाडौँ: काठमाडौं महानगरपालिकाले थापाथलीस्थित बाग्मती नदी किनारमा रहेको अनाधिकृत संरचना हटाउन गृह मन्त्रालयसँग सहयोग मागेको छ । महानगरका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत बसन्त अधिकारीले बुधबार गृह मन्त्रालयलाई पत्र लेख्दै आफूले अनधिकृत संरचना हटाउन खोजेपनि सफल नभएको बताएका छन् ।

भनिन्छ भाग्यमा जे लेखेको छ त्यो भएर नै छाड्छ। तर भाग्य छ भन्दैमा डोकोमा दुध दोएर अडिदैन भन्ने हरु पनि त:माम हुन्छन। शायद सोचेका सबै कुरा र योज:ना हरु कसैका पुरा हुँदैनन होला तर मेहनत काम प्रतिको लागब हुने हो भने र त्यो अनुसा’रको समय पनि अनु’कुल भैदिने हो भने असम्भभ भन्ने कुरा केही हुँदैन होला ।

 

चर्चित ज्योतिसिहरु ले ग्रह तथा बिभिन्न नछेत्र हरुको आधारमा भबिस्य मा हुने कुरा घट्ने घटना हरुको पहिले नै घोषणा गरेका हुन्छन। कतिपयका भबिस्यबाणी मिल्छन त कसैका मिल्दैनन। चर्चित ज्योतिसी सोम प्रशाद नेपाल भन्छन कुनै पनि कुरा बोल्दा केही न केही आधार मा रहेर बोल्नु पर्छ ताकी पछी आँफै बोलेर त्यो कुरा को खन्डन गर्न सकियोस । हेर्नुस के भने यिनले –

Loading...