साउथका सुपरस्टार जुनियर एनटीआर ओस्करमा उत्कृष्ट अभिनेताको मनोनयनमा पर्ने अमेरिकी पत्रिकाको दाबी

साउथका सुपरस्टार जुनियर एनटीआर चर्चित अभिनेताको सूचीमा परेका छन् । उनको फ्यान साउथमा मात्र नभएर भारतभर छ । जुनियर एनटीआरले धेरै सुपरहिट फिल्म दिएका छन् तर उनको फिल्म ‘आरआरआर’ ले सबैको मन जितेको छ । यो फिल्मले ‘गोल्डेन ग्लोब अवार्ड’ र ‘क्रिटिक च्वाइस अवार्ड’ जितेको छ । अब फिल्मको नजर ओस्कारमा छ ।

यसैबीच जुनियर एनटीआरको नाम पनि चर्चाको विषय बनेको छ । ९५ औं ओस्करमा जुनियर एनटीआर उत्कृष्ट अभिनेताको विधामा मनोनयनमा पर्न सक्ने बताइएको छ । अङ्ग्रेजी वेबसाइट ुयूएसए टुडेुले जुनियर एनटीआरको नाम ओस्कार २०२३ को उत्कृष्ट अभिनेताको विधामा पनि मनोनयन हुन सक्ने दाबी गरेको छ ।

अहिले यो दौडमा जुनियर एनटीआरको नाम पनि परेको छ । जुनियर एनटीआरले ‘आरआरआर’ मा स्वतन्त्रता सेनानी कोमराम भीमको भूमिका निभाएका थिए र यसमा आफ्नो भूमिकाले सबैको मन जितेका थिए । चलचित्रमा यही चरित्रबाट कलाकारले अन्तर्राष्ट्रिय स्तरमा चर्चा कमाए ।जुनियर एन्टीआर विश्वव्यापी चर्चामा रहेका छन् ।

जबकि, यूएसए टुडेले जुनियर एनटीआर २०२३ को ओस्कर अवार्डका लागि सबैभन्दा छिटो दावेदार मध्ये एक हुने भविष्यवाणी गरेको छ। यसअघि यस पत्रिकाले २०२३ एकेडेमी अवार्डको लागि तिनीहरूको गैर-वर्गीय भविष्यवाणीहरू मध्ये विविधताद्वारा जूनियर एनटीआर उल्लेख गरेको थियो।

योसँगै अब म्यागजिनले जुनियर एनटीआरको नाम ‘म्यान अफ द मोमेन्ट बेस्ट एक्टर’ को विधामा छनोट हुन सक्ने अनुमान गरेको छ । यद्यपी यस सम्बन्धमा आधिकारिक पुष्टि भने ओस्कार अवार्ड कमिटीले अन्तिम घोषणा गरेपछि मात्र हुनेछ । तर जुनियर एनटीआर फ्यानहरूका लागि यो वास्तवमै खुसीको क्षण हो।

Loading...