अबको १ महिना सम्म सूर्य मंगल ग्रहतीर प्रवेश गरेका कारण यी राशीभएका मानिसलाई मालामाल भने कसैलाई होसीयारी

label सुदूर खबर संवाददाता query_builder September, 13 2018

एजेन्सी । ज्योतिष अर्थमा सक्रान्तिको समयमा कुण्डली पक्ष (पूर्ण चन्द्र र अमवास्य कुण्डली ) मा बसेको हुन्छ । भूकम्प र राजनीतिक परिवर्तन भविष्यवाणीको सामाजिक परम्परा सूर्यको राशि परिवर्तनका आधारमा गर्ने पुरानो शताब्दीयौं देखिको तथ्य छ । तपाईं विभिन्न भाषाहरूमा यस्ता ज्योतिषीय भविष्यवाणीहरू पढ्न सक्षम हुनुहुनेछ । हामीले देख्यौं सुर्य आज राति मात्रै कर्कटमा प्रवेश गर्दैछ । अबको तिस दिन बाढी, भूकम्प र पहिरो बाट भारी जीवन र सम्पत्ति क्षतीको योग रहेको छ ।

ठुलो धनजन को को हानिठुलो भूकम्पको आशंका पनि उच्च छ किनभने मंगल ग्रहलाई भूमिपुत्र भनिन्छ जुन जुलाई २७ देखि ३१ सम्म पृथ्वीमा सबैभन्दा नजिक हुनेछ। मिनेटमा रातको पानीमा मीन राशिको उदय हुदैछ । मीनको उदय पछी लग्न कुण्डलीमा लंगेश अष्टम भाब मा अशुभ रहनेछ जसले गर्दा ठुलो धनजन को हानी हुन सक्ने देखिएको छ । ठूलो राजनीतिक विफलता हुनेछ सुर्य को जलीय प्रवेश कर्कट मा भएर मंगल मा जाने भएको हुनाले भारत र पाकिस्तान को धेरै भागहरु मा भारी बाढीको योग बन्ने। कर्कट राशिबता प्रभावित, मध्य भारतमा विशेष गरी जुलाईको महिनामा भारी वर्षा हुन सक्छ।

जुलाईको चन्द्र ग्रहण पछि, उत्तर भारत, अफगानिस्तान र अफगानिस्तानमा भूकम्पको योग पनि आउन सक्छ । यससँग, भारत र पाकिस्तानमा ठूलो राजनीतिक विफलता देखाइनेछ । अर्को प्रधानमन्त्री हुन सक्छ मेष पाकिस्तान को कुण्डली मा चलन्नेछ मंगल कर्कट मा आयर परिबतन को योग बनाउदै छ यसले पकिस्त्न मा ठुलो राजनीतिक परिबर्तन देखिनेछ, मुहम्मद शरीफको सत्तारूढ मुस्लिम लीग जुलाईमा पाकिस्तानमा हुने आम चुनावमा पराजित हुन सक्छ । मेष र धनु को लगन ले पाकिस्तान मा इमरान खानलाई पाकिस्तानको अर्को प्रधानमन्त्री को रुपमा हेरिएको छ । भारतीय राजनीतिको सन्दर्भमा भने धार्मिक विवादहरूको वृद्धिलाई संकेत गर्दछ।

तपाईंको राशिको प्रभावमा तपाईको राशिको प्रभाव हेर्नुहोस् ।

मेष राशिमा सूर्यले चौथो चरणमा प्रवेश गर्दैछ। यो यात्रा तपाँइको लागि लाभदायक हुनेछ । यस समयमा तपाईंले पारिवारिक समस्याहरू सामना गर्नुपर्ने हुन सक्छ। कार्यक्षेत्रमा प्रगति र फाइदाहरू उपलब्ध हुनेछन्।

यो परिवर्तन विद्यार्थीहरूको लागि फाइदाजनक साबित हुनेछ। शिक्षा क्षेत्रमा क्षेत्र राम्रो परिणाम प्राप्त हुनेछ। आफ्नो जीवनसाथिको स्वास्थ्यको हेरचाहमा ध्यान दिनुहोस । कन्या राशिलाई होईन यि राशिलाई दिदैछ चन्द्रमाले साथ,

मेषः आर्थिक र व्यावसायिक परिप्रेक्ष्यबाट लाभदायक छ। उपहारहरू साथी र नातेदारहरूबाट आउनेछन्। समय उनसंग आनंद मा खर्च हुनेछ। उनीसँग कुनै घटनामा जाने वा उनीसँग भ्रमण गर्ने सम्भावनाहरू छन्। परोपकारको कामबाट मन आनन्दित हुनेछ।

वृषः बोलिमा नम्रता ल्याउनाले नयाँ सम्बन्ध स्थापित गर्न सक्षम भइनेछ । श्रमको अपेक्षित परिणामहरू प्राप्त नगरेसम्म, तपाईं निरन्तर लागिरहनुहुनेछ । विद्यार्थीहरूले अध्ययनमा राम्रो प्रदर्शन गर्न सक्षम हुनेछन्। पेटमा समस्या हुन सक्छ।

मिथुनः आज दिमाग अस्वस्थ हुनेछ। अत्यधिक भावनाहरूले तपाईंको मनलाई कमजोर पार्नेछ। पानी र अन्य तरल पदार्थबाट सावधान हुनुहोस । छलफल गर्नुहोस् र परिवार वा भूमिसँग सम्बन्धित विषयहरूमा ध्यान दिनुहोस। स्वास्थ्यको विशेष ध्यान राख्नुहोस्।

कर्कटः घरमा आनन्दको वातावरण बन्ने देखिएको छ । साथीहरूसँग भेट् हुनेछ मित्रहरूबाट लाभ उठाउन सक्नुहुन्छ। आज शुभ काम शुरू गर्नु सुःखद छ । आर्थिक लाभ र भाग्य वृद्धिको सम्भावना छ। आदर सम्मान प्राप्त गरिनेछ।

सिंहः तपाँइको समय परिवारका सदस्यहरूसँग शान्तिपूर्वक खर्च गरिनेछ। पारिवारीक सदस्यहरुको तपाँइको काममा भरपुर समर्थन रहनेछ महिला मित्रहरूले विशेष सहयोग पाउन सक्नेछन्। खर्च आय भन्दा बढि हुनेछ। उत्तम भोजन उपलब्ध हुनेछ। आज तपाँइको बोलिको खाश महत्व हुनेछ ।

कन्याः मिठो बोली र सौहार्दपुर्ण वातावरणले नयाँ साथि विकास गर्न सक्षम हुनुहुनेछ। उत्तम भोजन, वरदान उपहारहरू र लुगाहरू उपलब्ध हुनेछन्। शारीरिक र मानसिक स्वास्थ्य राम्रो हुनेछ । जीवनसाथीसँगको निकटताले दिन आन्निदत रहनेछ ।

तुलाः खतराबाट बच्नुहोस् र चुपचाप काम गर्नुहोस्। आफ्नो बोलीलाई नियन्त्रण गर्नुहोस्, अन्यथा विवाद हुन सक्छ। पैसा मनोरञ्जनको क्षेत्रमा खर्च गरिनेछ। कार्य गर्ने क्षमतम प्रबल हुनेछ। ध्यान र योगबाट लाभ उठाउन सकिन्छ ।

वृश्चिकः व्यवसायमा लाभ हुनेछ। साथीहरूसँग भेट्नुहोस्, यात्रा व्यवस्थित गर्नुहोस् । विवाहका अवसरहरू पुरुषका लागि उपलब्ध हुनेछन। सन्तान र जीवनसाथिबाट लाभ उठाउन सक्नुहुन्छ । मित्र र साथीहरूबाट पनि प्रतिफल प्राप्त गर्नुहुनेछ ।

धनु ः आजको दिन शुभ हो। पारिवारीक जीवन खुशी रहनेछ। प्रत्येक कार्यमा सफलता प्राप्त गरिनेछ। अधिकारीहरू तपाईंदेखि खुसी हुनेछन्। पिताबाट लाभको सम्भावना छ। व्यवसायीक कामले सानो यात्रा गर्न सकिन्छ। कार्यभारमा वृद्धि हुनेछ।

मकरः बौद्धिक कार्य र व्यापार क्षेत्रमा, तपाईंका नयाँ विचारहरू प्रभावित हुनेछन् र तिनीहरूलाई स्वीकार्नुहुनेछ। बच्चासँग सम्बन्धित प्रश्नहरूले निराश हुन सक्नुहुन्छ। पैसाको अनावश्यक खर्चसँग सम्झौता गर्दा सावधान हुनुहोस । मानसिक अस्वस्थताको अनुभव गरिनेछ। वादविवादबाट टाढा रहनुहोस्।

कुंभः बोल्दा ख्याल गर्नुहोला,परिवारमा तनाव हुन सक्छ। उच्च खर्चको कारण, तपाईं पैसाको संकट महशुस गर्नुहुन्छ। क्रोधमा थोरै संयमता राख्नुहोस् शारीरिक र मानसिक रुपमा अस्वस्थ रहन सक्नुहुन्छ।

मीन ः मनोरञ्जनको लागि समय राम्रो हुनेछ। कसैसँग खुसीसाथ दिनको आनन्द लिनुहोस्। शरीर र मानसिकताले तपाईंलाई सबै दिन लामो समयसम्म आनन्दित बनाउनेछ। तपाईंको प्रतिष्ठा बढ्नेछ। तपाई संग भगवानको राम्रो सहयोग हुनेछ।

तपाईंको प्रतिक्रिया दिनुस्