दुवै हात र एक खुट्टा गुनाएका कृष्णलाई माया गरिरहने श्रीमती लाई जतातेतै बाट तारिफ नै तारिफ हेर्नुहोस भिडियो सहित

label समाचार प्रकाशक query_builder January, 08 2019

दुवै हात र एक खुट्टा गुनाएका कृष्णलाई माया गरिरहने श्रीमती लाई जतातेतै बाट तारिफ नै तारिफ हेर्नुहोस भिडियो सहित
काठमाडौं । सानैमा जीम्मेवारीको भारी बोकेका कृष्ण ओलीका सपना धेरै थिए । इलेक्ट्रिक सब इन्जिनियर पढेका रुकुम सिम्लिका कृष्ण ओली ठुलो सपना थियो आफ्नी जीवनसंगिनीलाई स्टाफ नर्स पढाउने । कसलाई थाहा हुन्छ र भोलि ? त्यस्तै बज्रपात बनेर आयो जेठ २५ कृष्ण र रुपाको जीवनमा । अघिल्लो दिन अर्थात २४ जेठमा म्यारिज एनिभर्सरी मनाएका यी दम्पतिलाई अर्कोदिन निकै दुखद बनेर आयो ।

उनि दाङको तुल्सिपुरमा विद्युत अफिसमा साईट सुपरभाईजरको रुपमा काम गर्थे । घटनाको दिन आफ्ना अन्य सहयोगीको साथ कस्टमरहरुलाई बिद्युत प्रवाह गर्न पोलमा चढेका एक्कासी भुईमा खसे । ११ हजार भोल्टेजको करेन्टको झट्काले कृष्णको सपना मात्र पच्छारेन जीवन नै मृत्युको मुखमा लगेर छोड्यो ।

हेरौ भिडियो :

तपाईंको प्रतिक्रिया दिनुस्