बझाङमा जबरजस्तीकरणीको आरोपमा एक युवक पक्राउ

label सुदूर खबर संवाददाता query_builder January, 11 2019

डीबी विष्ट/सुदूरखबर।
बझाङ, पुस २७ । बझाङमा बालिकालाई जबरजस्तीकरणी गरेको आरोपमा एक युवक पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा तल्कोट गाउँपालिका– ७ का २१ वर्षीया शेरबहादुर विष्ट रहेको बझाङका प्रहरी नायब उपरिक्षक प्रविण धितालले जानकारी दिए । १४ वर्षीया बालिकालाई जबरजस्तीकरणी गर्न खोजेकोे आरोपमा उनलाई पक्राउ गरिएको हो ।

गाँउ नजिकैको जंगलमा स्याउला काट्ने ठाँउमा बालिकामाथि विष्टले जबरजस्तिकरण गर्न खोजेको उजुरी आएपछि प्रहरीले विष्टलाई पक्राउ गरि जिल्ला प्रहरी कार्यलयको हिरासतमा राखिएको डिएसपी धितालले बताए । विष्टलाई जबरजस्तीकरणी अभियोगमा मुद्धा दर्ता गराई अनुसन्धान भइरहेको उनको भनाइ छ ।

तपाईंको प्रतिक्रिया दिनुस्
सुदूर खबर संवाददाता

सुदूर खबर संवाददाता

सुदूर खबर अनलाइन मिडिया प्रा.लि. द्वारा सञ्चालित यो (www.sudurkhabar.com) सुदूर पश्चिमको पहिलो र एक मात्र आधिकारिक अनलाइन न्यूज पोर्टल समयानुसार पाईलाहरु अगाडि बढाउँदै सही सूचना र निश्पक्ष समाचार सम्प्रेषण गर्न हामी तपाई माझ उपस्थित छौँ ।