बस र कार ठोक्कियो ….पुरा पढ्नुहोस

label सुदूर खबर संवाददाता query_builder January, 11 2019

बिर्तामोड : झापाको कमल गाउँपालिका-४ ज्योतीचोकमा भएको सवारी दुर्घटनामा परी दुईजना गम्भीर घाइते भएका छन्। शुक्रबार बिहान ७ बजे पश्चिमबाट पूर्वतर्फ जाँदै गरेको को १ ख ४४०७ नम्बरको बस र बिपरित दिशाबाट आउँदै गरेको मे १ च १६८१ नम्बरको कार ठोकिँदा कार चालक इलामको फाकफोकथुम गाउँपालिका- १ का २३ वर्षीय अमृत खड्गा र सोही कारमा सवार पाँचथरका भीमबहादुर बुढाथाकी गम्भीर घाइते भएका हुन्।

घाइतेलाई उपचारका लागि तत्काल लाइफ लाइन अस्पताल दमक लगिएको थियो। दमकमा पनि उपचार हुन नसकेपछि थप उपचारका लागि न्युरो अस्पताल बिराटनगर पठाइएको इलाका प्रहरी कार्यालय दमकले जनाएको छ। दुर्घटना भएका कार, बस र बस चालक इलाका प्रहरी कार्यालय दमकको नियन्त्रणमा छन्।

तपाईंको प्रतिक्रिया दिनुस्
सुदूर खबर संवाददाता

सुदूर खबर संवाददाता

सुदूर खबर अनलाइन मिडिया प्रा.लि. द्वारा सञ्चालित यो (www.sudurkhabar.com) सुदूर पश्चिमको पहिलो र एक मात्र आधिकारिक अनलाइन न्यूज पोर्टल समयानुसार पाईलाहरु अगाडि बढाउँदै सही सूचना र निश्पक्ष समाचार सम्प्रेषण गर्न हामी तपाई माझ उपस्थित छौँ ।