छड्के अनुगमनमा १९ कर्मचारी अनुपस्थित

label सुदूर खबर संवाददाता query_builder January, 20 2019

बैतडी, माघ ६ । बैतडीको पुर्चौडी नगरपालिकामा गरिएको छड्के अनुगमनका क्रममा १९ जना कर्मचारी अनुपस्थित भेट्टिएका छन् ।

इलाका प्रसासन कार्यालय पुर्चौडीका प्रमुख जयबहादुर कुँवरको नेतृत्वमा गएको अनुगमन टोलीले आइतवार नगरपालिकामा अनुगमन गरेको हो ।

कार्यालयमा नहुने कर्मचारी अधिकृत देखी कार्यालय सहयोगी सम्मका रहेका ईलाका प्रसासन कार्यालय, पुर्चौडीका प्रमुख कुवँरले बताए । यसका साथै कार्यालयमा उपस्थित भएका कर्मचारीले पनि हाजिरी नलगाउने गरेको भेट्टिएको छ ।

कार्यालयमा अनुपस्थित कर्मचारीलाई निजामती सेवा ऐन तथा नियमावली अनुसार कार्बाही हुने इलाका प्रसासन कार्यालय पुर्चौडीले जनाएको छ ।

अनुपस्थित कर्मचारीलाई सोमवार स्पष्टिकरण सोधिने र चित्तबुझ्दो जवाफ नआएमा सम्वन्धीत निकायलाई कार्वाहीको लागी सिफारिस गरिने प्रमुख कुवँरको भनाइ छ । कर्मचारीबाट सेवा पाउन नसकेको नागरीकको ब्यापक गुनासोपछी इलाका प्रसासन कायालयले छड्के अनुगमन गरेको हो ।

तपाईंको प्रतिक्रिया दिनुस्
सुदूर खबर संवाददाता

सुदूर खबर संवाददाता

सुदूर खबर अनलाइन मिडिया प्रा.लि. द्वारा सञ्चालित यो (www.sudurkhabar.com) सुदूर पश्चिमको पहिलो र एक मात्र आधिकारिक अनलाइन न्यूज पोर्टल समयानुसार पाईलाहरु अगाडि बढाउँदै सही सूचना र निश्पक्ष समाचार सम्प्रेषण गर्न हामी तपाई माझ उपस्थित छौँ ।