अछाममा भरुवा बन्दुकसहित एक जना पक्राउ

label सुदूर खबर संवाददाता query_builder February, 12 2019

नमराज भण्डारी/सुदूरखबर।
अछाम, माघ २९ । भरुवा बन्दुकसहित अछामको तुर्माखादमा एक जना पक्राउ परेका छन् । भैरवस्थानबाट प्रहरी सहायक निरीक्षक दिर्घनाथ योगीको कमाण्डमा खटिई गएको गस्ती टोलीले तुर्माखाँद गाउँपालिका–३ का ५० वर्षीय पदमबहादुर बुढाको घरमा शंका लागि चेकजाँच गर्ने क्रममा लुकाई छिपाई राखेको अवस्थामा ईजाजत पत्र नभएको भरुवा बन्दुक फेला पारेको हो ।

भरुवा बन्दुकसहित खाली ५ नाल थान समेत फेला परेको हुँदा उनलाई पक्राउ गरी ईलाका प्रहरी कार्यालय विनायकको हिरासतमा राखिएको इलाका प्रहरी कार्यलय बिनायकले जनाएको छ ।

तपाईंको प्रतिक्रिया दिनुस्
सुदूर खबर संवाददाता

सुदूर खबर संवाददाता

सुदूर खबर अनलाइन मिडिया प्रा.लि. द्वारा सञ्चालित यो (www.sudurkhabar.com) सुदूर पश्चिमको पहिलो र एक मात्र आधिकारिक अनलाइन न्यूज पोर्टल समयानुसार पाईलाहरु अगाडि बढाउँदै सही सूचना र निश्पक्ष समाचार सम्प्रेषण गर्न हामी तपाई माझ उपस्थित छौँ ।