यस्ता पनि निर्दयी बाउ ! श्रीमतीलाई एसिड छ्याप्ने क्रममा आफ्नै छोरीको मुखमा परेपछी यस्तो कुरुप बनायो

label सुदूर खबर संवाददाता query_builder March, 06 2019

संसारमा कुनै मानिसहरु येतीसम्म निर्दयी हुन्छन भन्ने उक्त घटनाले देखाउछ: आफ्नो श्रीमतीसंगको रिसले आखा नदेखेको श्रीमानले एसिडले छ्याप्दा आफ्नै छोरीको अनुहार र जिउमा पोखिएको छ: घटना उत्तर प्रदेशको फतेपुरमा भएको हो: उनले श्रीमतीलाई एसिड प्रहार गर्दा उक्त बालिका ४ वर्षकी थिइन्, जुली कुमारी नाम गरेकी बालिका अहिले उनी ७ वर्षकी भएकी छिन र उक्त घटनाको पिडा अझैसम्म भोगिरहेकी छिन ।

आर्थिक अवस्था निक्कैनै दयनीय भएको उनकी आमाको दिनको कमै मुस्किलले २५०-३०० सम्म हुन्छ: यती कमाइले उनले आफ्नो र छोरीको पेट पाल्नमै गाह्रो हुने उनी आशु झर्दै बताउछिन: पैसाले साथ दिए उनी आफ्नो छोरीको सल्यक्रिया गर्ने ठुलो आस रहेको सुनाइन: चन्नभ फाउन्डेसन नामक एक संस्थाले अहिले केहि सहयोग गरिरहेको उनी बताउदै उक्त संस्थालाई कसरी धन्यबाद दिने भनेर थाहा नभएको उनी सुनाउछिन: बाकी भिडियोमा र अंग्रेजी अनुवादमा हेर्नुस:

तपाईंको प्रतिक्रिया दिनुस्
सुदूर खबर संवाददाता

सुदूर खबर संवाददाता

सुदूर खबर अनलाइन मिडिया प्रा.लि. द्वारा सञ्चालित यो (www.sudurkhabar.com) सुदूर पश्चिमको पहिलो र एक मात्र आधिकारिक अनलाइन न्यूज पोर्टल समयानुसार पाईलाहरु अगाडि बढाउँदै सही सूचना र निश्पक्ष समाचार सम्प्रेषण गर्न हामी तपाई माझ उपस्थित छौँ ।