दुईवटा ट्रक ठोक्किँदा एकको मृत्यु

label सुदूर खबर संवाददाता query_builder March, 17 2019

बुटवल, चैत ३ । पूर्व–पश्चिम महेन्द्र राजमार्गको नारायणगढ–बुटवल सडक खण्ड अन्तर्गत नवलपरासीको कावासोतीस्थित खरकट्टा जङ्गलमा आज बिहान दुईवटा ट्रक ठोक्किँदा एक जनाको मृत्यु भएको छ । भने दुई जना गम्भीर घाइते भएका छन् ।

प्रहरीका अनुसार कावासोती नजिकै खरकट्टा जङ्गलमा बिग्रिएर रोकिराखेको ना ७ ख १०९९ नम्बरको ट्रकमा पूर्वबाट पश्चिम तर्फ आउँदै गरेको ना ६ ख ११९४ नम्बरको ट्रकले पछाडिबाट ठक्कर दिँदा सो दुर्घटना भएका हो ।

दुर्घटनामा मृत्यु हुनेमा दाङका १८ वर्षीय अनराम रखाल मगर रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय नवलपरासी बर्दघाट सुस्ता पूर्वले जनाएको छ । त्यस्तै, दुर्घटनामा दाङकै ३० वर्षीय सुदिप राई र २३ वर्षीय विनोद लामा गम्भीर घाइते भएका छन् । घाइते दुबैको अहिले पुरानो मेडिकल कलेज भरतपुरमा उपचार भइरहेको छ ।

तपाईंको प्रतिक्रिया दिनुस्
सुदूर खबर संवाददाता

सुदूर खबर संवाददाता

सुदूर खबर अनलाइन मिडिया प्रा.लि. द्वारा सञ्चालित यो (www.sudurkhabar.com) सुदूर पश्चिमको पहिलो र एक मात्र आधिकारिक अनलाइन न्यूज पोर्टल समयानुसार पाईलाहरु अगाडि बढाउँदै सही सूचना र निश्पक्ष समाचार सम्प्रेषण गर्न हामी तपाई माझ उपस्थित छौँ ।