काठमाडौंमा ७ बर्षे बालिका बलात्कार गरी भागेका खरेल पक्राउ । श्रीमती र छोरा पनि जेलमा । यस्तो ठाउँमा लुकेको रहेछ (भिडियो हेर्नुस)

label sudurkhabar query_builder May, 15 2019

काठमाडौं- रामेछापकी बिनिता माझी आफ्नो ७ बर्षकी छोरी र कान्छो छोरासंग काठमाडौं, एयरपोर्ट नजिकको एउटा कोठामा डेरा गरेर बस्दै आएकी छिन् । बिनिताको श्रिमान बिष्णु माझी परिवार पाल्न खांडी मुलुकमा छन् । छोरा छोरी पाल्न, पढाउन घर भाडा तिर्न र दुई छाक टार्न श्रीमानलाई सहयोग होस भनेर बिनिताले अरुको घरमा भांडा माझ्ने र लुगा धुने काम गर्न थालिन् । पढाई छु्टी हुंदा ७ घरमा हेर्दिने कोहि नभएपछि बर्षकी छोरी बबिता माझीलाई पनि उनले आफुसंगै काममा लाने गरेकी थिईन् । बिनिताका अनुसार उनले काम गर्ने घर मध्ये एक घर थियो, तिलगंगाका ५० बर्ष माथिका मोहनराज खरेलको ।

केहि महिनाअघि छोरी बबिताले आफ्नो संवेदनशिल अंग दुखेको भनेपछि डाक्टरलाई जचाउंदा उनी माथि पटक पटक बलात्कार खुल्यो । बिनिताले यस बिषयमा छोरीसंग कुरा गर्दा बबिताले मोहनराज खरेलको कालो कर्तुतको पर्दाफास गरिन् । आमा छतमा लुगा धुन जांदा घर मालिक राजुले ७ बर्षे बबितालाई चक्लेट दिई फकाउंदै उनी माथि शोषण गर्ने रहेछन् । अनि यो कुरा कसैलाई नभन्नु भन्दै धम्क्याउने र फकाउने रहेछन् । पत्रकार शिशिर भण्डारीले घटना मिडिया मार्फत बाहिर ल्याएपछि भाईरल बन्यो । अन्इ मिडियाहरुले पनि यसलाई स्थान दिए । प्रहरीलाई दबाब भयो र अपराधीलाई कन्चनपुरबाट पक्राउ गरेको छ । भिडियो हेर्नुस

तपाईंको प्रतिक्रिया दिनुस्