फेरी नेपाल बन्दः १३ गते विप्लव नेतृत्वको नेकपाको नेपाल बन्दको घोषणा, विज्ञप्ति सहित

label समाचार प्रकाशक query_builder May, 23 2019

सरकारले प्रतिबन्धित गरेको विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीलेले जेठ १३ गते नेपाल बन्दको घोषणा गरेको छ । आफ्नो युवा संगठनका तीर्थराज घिमिरेलाई प्रहरीले गिरफ्तार गरी हत्या गरेको आरोप लगाउँदै पार्टीले एक बिज्ञप्ति जारी गरी जेठ १३ गते नेपाल बन्दसहितको चरणबद्ध संघर्षका कार्यक्रमहरु घोषणा गरेको छ ।

‘केपी ओलीको सामाजिक फाँसीवादी सरकारका विरुद्ध सबै क्षेत्रबाट जनआक्रोश देशव्यापी बढिरहेको छ, भने यही अवस्थामा हाम्रो पार्टीप्रति जनताको आकर्षण, विश्वास र भरोसा बढ्दै गएको सर्वविधितै छ । हाम्रा नेता र कार्यकर्ताको हत्या र दमनको अभियान चलाउँदै जनतामा पैदा भएको आक्रोसलाई न्युनिकरण गर्दै आफ्नो अक्षमता लुकाउन, सामान्य राजनैतिक कार्यक्रममा हिडिरहेका युवा संगठनको कार्यकर्ता कमरेड तीर्थ घिमिरेलाई नियन्त्रणमा लिएर भीडन्तको झुठो नाटक रचि निर्ममरुपमा हत्या गरिनुले यो सरकारको फाँसीवादी अनुहार नाङ्गिएको मात्र होइन कि यो सरकारले हत्याको सहारा लिएर जनमुक्ति अभियानलाई रोक्ने दुस्साहास गरिराखेको छ । उनीहरुले यस्तो दुस्सपना नदेखे हुन्छ ।’ विज्ञप्तिमा भनिएको छ ।

संघर्षका कार्यक्रमहरु :-
१) १० र ११ गते भण्डाफोर, कोणसभा
२) १२ गते देशव्यापी मसाल जुलुस
३) १३ गते नेपाल बन्द

यस्तो छ बिज्ञप्ती

तपाईंको प्रतिक्रिया दिनुस्